TEMAS Çocuk Merkezi’nde 2004 yılından beri farklı gelişen çocuklarla çalışmaktayız. Çocuk fizyoterapisi ve ergoterapisi alanındaki deneyimimizi dünyada kullanılan en yeni yöntemler ile birleştirip, en etkili haliyle uyguluyoruz. Yenilikçi ve araştırmacı yaklaşımımız Türkiye’de ilk kez Duyu Bütünleme Terapisi’ni başlattığımız günlerden beri bize yol gösteriyor.

temas cocuk ekipTerapideki başarımızı artıracak bizi ileriye taşıyacak birçok yöntemi takip ediyor, eğitim programlarına katılarak çocuklarımıza fayda sağlayacak her yeni bilgiyi öğreniyor ve bütüncül TEMAS Terapi Metodu çerçevesinde hayata geçiriyoruz.

Her bebek ve çocuk durmaksızın büyür ve gelişir. Ancak bazen bu süreç genel olarak gözlemlenen ve kaydedilen standartlar çerçevesinde gerçekleşmez.

Bazen yaramazlık gibi görünen ama aslında doğru destekle çözülecek "basit" zorluklar söz konusu olabilir. Bazen de diğer çocuklarla birlikte öğrenip onlarla kaynaşmasını engelleyebilen, günlük hayatını zorlaştıran daha ciddi durumlar.

Bedensel, zihinsel veya duyusal zorluklar yaşayan ve farklı gelişen çocuklara, gereksinimleri olan desteği sağlamak için birçok farklı terapi yönteminden faydalanmak gerekir.

Bizler, TEMAS Terapi Metodu çerçevesinde, her bebek ve çocuğun tanısını, ona özel durumunu belirler ve birçok farklı tedavi, terapi ve eğitim yöntemini o vakaya özgü şekilde birleştirerek ona özel bir program oluştururuz.

Aile, öğretmen ve diğer paydaşlarla yakın işbirliği içinde uyguladığımız bu eğitim programlarının ayrıntılarına Hizmetlerimiz ve TEMAS Terapi Metodu menülerinden ulaşabilirsiniz.

 

SOSYAL MEDYA

BÜLTEN KAYIT

temas cocuk merkezi


Temas Cocuk Merkezi

© 2015-2018

temas@temascocuk.com

Süleyman seba cad. No:80 Maçka/Besiktaş, Istanbul, Türkiye
Telefon: +90 212 258 46 80
             +90 530 500 12 83