Merhaba,

TEMAS Çocuk Merkezi’nde 2004 yılından beri "farklı gelişen" çocuklarla çalışmaktayız. Çocuk gelişimini destekleyici bedensel, zihinsel ve duyusal terapilerde geniş bir tanı grubuna hizmet vermekteyiz.

Çocuk fizyoterapisi ve ergoterapisi alanındaki deneyimimizi dünyada kullanılan en yeni yöntemler ile birleştirip, en etkili haliyle uyguluyoruz. Yenilikçi ve araştırmacı yaklaşımımız Türkiye’de ilk kez Duyu Bütünleme Terapisi’ni başlattığımız günlerden beri bize yol gösteriyor.

Her vakayı, bize çocuk yönlendiren uzman hekimlerin belirlediği tanı çerçevesinde, ülkemizde ve uluslararası literatürde kabul görmüş yöntemleri kullanarak ayrıntılı değerlendiriyoruz.

TEMAS Terapi Metodu çerçevesinde, her bebek ve çocuk için, onun spesifik tanısına, ona özel durumuna göre seçilen birçok farklı tedavi, terapi ve eğitim yöntemini birleştirerek ona özel bir program oluşturuyoruz.

Aile, öğretmen ve diğer paydaşlarla yakın işbirliği içinde uyguladığımız bu eğitim programlarının sonuçlarını ve çocuğun gelişimini bize vakayı yönlendirmiş olan hekim ile ayrıntılı raporlar çerçevesinde düzenli aralıklarla paylaşıyoruz.

Bugüne kadar tedavisine destek verdiğimiz tanılar ve kullandığımız terapi ve eğitim metotları ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşmak için, Tanı Listesi seçeneğine tıklayabilir veya TEMAS Terapi Merkezi Broşürü seçeneğine tıklayarak broşürümüzü PDF formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

SOSYAL MEDYA

BÜLTEN KAYIT

temas cocuk merkezi


Temas Cocuk Merkezi

© 2015-2018

temas@temascocuk.com

Süleyman seba cad. No:80 Maçka/Besiktaş, Istanbul, Türkiye
Telefon: +90 212 258 46 80
             +90 530 500 12 83