cocukgelisim 1249Bebekler ve çocuklar her an değişim ve gelişim içindedir. Bedensel, zihinsel ve bilişsel gelişim aralıksız devam eder. Ancak "büyümek" olarak adlandırılan bu benzersiz süreç kendiliğinden devam etmiyorsa, eğer gelişimin hızında veya niteliklerinde yaşıtlara göre farklılıklar varsa çocuğun bir uzman tarafından yakından takip edilmesi ve gerekirse "erken müdahale" başlatılması önem taşır.
Bazen yaramazlık gibi görünen ama aslında doğru destekle çözülecek "basit" zorluklar söz konusu olabilir. Bazen de kolayca gözlemlenebilen, diğer çocuklarla birlikte öğrenip onlarla kaynaşmasını engelleyen, günlük hayatını zorlaştıran daha ciddi durumlar…bebek senemBize başvuran her çocuğun durumunu, Türkiye’de ve uluslararası alanda kabul görmüş bilimsel yöntemleri kullanarak ayrıntılı değerlendiriyoruz. Bir uzman hekim tarafından yönlendirilmişse tanısını da değerlendirmeye dahil ediyor ve ayrıntılı durum değerlendirmesini ailesi ile paylaşarak sadece ona özel eğitim programını belirliyoruz.
Aile, öğretmen ve diğer paydaşlarla yakın işbirliği içinde uyguladığımız bu eğitim programlarımız hakkında sizi aramamızı ve bilgi aktarmamızı tercih ederseniz lütfen İletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

SOSYAL MEDYA

BÜLTEN KAYIT

temas cocuk merkezi


Temas Cocuk Merkezi

© 2015-2018

temas@temascocuk.com

Süleyman seba cad. No:80 Maçka/Besiktaş, Istanbul, Türkiye
Telefon: +90 212 258 46 80
             +90 530 500 12 83